KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17081017

nr 1708 1017

Akvarell

Eduard Vitols (1877-1954), Lettland, Torgmarknad, Signerad. Akvarell, bildmått: 49x68 cm, yttermått inklusive ram: 65x83 cm

Kondition: (inköpt 1934)

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 9 juni 2025
kl 18:54:06

6/6 08:23:41 1      Vinnande bud